Kontakt

Melding til webansvarlig, trykk HER

Bli medlem

Vil du melde deg inn i UNIMA Norge, trykk HER

Medlemmer i UNIMA Norge pr. 1.januar 2016:

A

Agder Teater

www.kilden.com

Sjølystveien 2

4610 KRISTIANSAND

post@agderteater.no

Arendal Figur- og dukketeater

Postboks 16

4801 Arendal

Austdahl, Celine Bolette

Platåveien 16

0489 OSLO

tlf: 97086771

mail: celine_austdahl@hotmail.com

Austenå, Astrid

Furuliveien 24

4890 GRIMSTAD

tlf: 37040869

Alfsen, Knut

Eventyrvn.2

0851 OSLO

tlf: 2246 9871

mail: heliber@online.no

Aspeli, Yngvild

Dr.Waalers gate 39

2321 HAMAR

tlf: 97086771 / +33 622326017

mail: post@yngvildaspeli.com


B

Berge, Anita

Søre Nyhaugåsen 29

5230 PARADIS

tlf: 91530102

mail: anita@alveslottet.no

Brandt, Marthe

Brinken 29

0654 OSLO

tlf: 988 67 885

mail: marthebrandt@hotmail.com 

Brochmann, Ellen

Nattlandsveien 49

5093 BERGEN

mail: papierata@gmail.com

Bjurholt, Christina

Fagerborggata 48B

0360 OSLO

tlf: 91552605

mail: christina.bjurholt@hotmail.com

Bjørlo, Gjerdis

Bratlandssmauet 2

5010 BERGEN

tlf: 711 80 257

Bonde-Ormestad, Ellen

Stuerødveien 7

3157 BARKÅKER

tlf: 91706818

mail: ellen.bonde@ormestad.net

Brinkmann, Frida Odden

Ole Bulls gt. 23 b

0475 OSLO

tlf: 97698504

mail: fridaneddo@gmail.com

Børresen, Ann-Magrit

Gjønnesveien 29

1356 BEKKESTUA

tlf: 91817799

mail:  annbo@nordicblacktheatre.no

Brenn, Møyfrid

Gudbrandsdalsveien 755

2625 Fåberg

tlf: 481 93 557

mail: moyfrid.brenn@gmail.com

Bjørknes, Bård

Røsslyngveien 17

3173 Vesen

tlf:

mail: bard_b_61@hotmail.com

Bucheli, Linda

Sandakerveien 29H

0473 Oslo

tlf:

mail: pampibanon@gmail.com

Buraka, Ilona

Maistanga

3770 KRAGERØ

tlf: 40047922

mail: ilona.buraka@gmail.com

C
D

Dahl, Einar

Fagerborggt.50B

0360 OSLO

tlf: 22 69 23 15

mail: einar.dahl5@getmail.no 

Dahle, Hanne

Orelia 19

1555 SON

tlf: 95933528

mail: hann-da@online.no

Deichmanske Bibliotek

Unge Deichman

PB 8924 St.Olavs Plass

0028 OSLO

tlf: 22032900

Dean, Kenneth

Østgaards gt. 4

0464 OSLO

tlf. 97525510

mail: kenneth@kdp.no 

Dahl, Melanie

Solhaugsveien 2b

0565 OSLO

tlf:  94422218

mail: meldy85@gmail.com



E

Edvardsen, Marianne

Edv. Jacobsens vei 9

1450 NESODDTANGEN

tlf: 97526757

mail: edvardsen.marianne@gmail.com

Ellund, Svein-Erik

Postboks 109

4801 ARENDAL

tlf: 97676850

mail:  svenerikellund@gmail.com

Engnes, Anne-Marthe

Briskeveien 19

1405 LANGHUS

tlf: 97973694

mail: Anne-Marthe@Gulkatt.no

Erler, Regine

Brekke 66

4200 SAUDA

tlf:47261709 /52783895

mail: regerl@hotmail.com

Einarsen, Ada Schwabe

Postboks 52 Seter

7159 BJUGN

tlf: 72528188

mail: aschwabe@online.no

Engelund, Nina

Elias Hofgaardsgt.43

2319 HAMAR

tlf: 62524805 / 94487991

mail: ni-eng@online.no

Erlenkamp, Soso

Inkognito Terrasse 6

0256 OSLO

tlf: 99294784

mail: soso@alderworlds.com

F

Fosli, Marianne Aas

Kirkeveien 71a

1344 HASLUM

tlf: 95768972

mail: marianne.aas89@gmail.com

Figurteateret i Nordland

www.figurteateret.no

J.M. Johansens vei 23

8340 STAMSUND

tlf: 760 54 050

mail: figurteateret@nfk.no

Fredriksen, Janicke

Karl Jemtes gate 4

2315 HAMAR

mail: janicke4@hotmail.com

Fosheim, Helene Byhring

Niels Juelsgate 40A

0257 OSLO

tlf: 48204828

mail: helenefosheim@getmail.com

Fossan, Hilde

Knappholen 11 B

4340 BRYNE

tlf: 924 48 909

mail: hildefossan@hotmail.com

Frich, Else Helene

Faret 3A

1450 NESODDTANGEN

tlf: 66913270

mail: els@e-frich.com


G

Gabrielsen, Linda Cecilie

Markveien 27

0554 OSLO

tlf: 47328738

mail: lindagabrielsen@gmail.com

Gundersen, Svein

Dammansvei 14

0286 OSLO

tlf: 95236824

mail: svein.gundersen@est.hio.no

Grønning, Elisabeth

Bleikerhaugen 15 B

1387 ASKER

tlf: 41698412

mail: elisabeth.gronning@hioa.no

Gjermundnes, Ester

Askeveien 4

0276 Oslo

tlf: 97694060

mail: estermlg@hotmail.com

Granberg, Anna

Rådyrveien 50B

1450 NESODDTANGEN

tlf: 98242734

mail: anna.granhugg@gmail.com

web: http//annagranhugg.wix.com/annagranhugg2#!puppets-and-masks/c22it



H

Halle, Ragni

 

tlf: 45229588

mail: ragni.halle@hotmail.com

Hesjedal, Mari

Markveien 58

0550 OSLO

tlf: 97562947

mail: mari.hesjedal@gmail.com

Hordaland Teater

www.hordalandteater.no

Gamle Stend Hovedgård

5047 FANA

tlf: 55916020

mail: post@hordalandteater.no

Høie, Karen

Dammanns vei 14

0286 OSLO

tlf: 22440327 / 41560818

mail: karenhoie@gmail.com

Helgesen, Anne

Adlersgt. 31

3116 TØNSBERG

tlf: 97080265

mail: annehelg(att)online.no

Hildebrand, Thomas

Konvallvn. 9 B

1450 NESODDTANGEN

tlf: 66918833 / 41201601

mail: thildeb@frisurf.no

Hovik, Lise

Skansegata 26B

7014 TRONDHEIM

tlf: 90840702

mail: lise@dramaturgi.no

Hellerud-Willgohs, Ida

Toftes gt 68 B

0552 OSLO

tlf: 45248489

mail: ida.willgohs@gmail.com

Herheim, Live

Øvre Hasvik 42

7178 STOKKØY

tlf:

mail:  live.herheim@icloud.com

Hertog, Jaap den

Riddervoldsgate 29

7052 TRONDHEIM

tlf: 73944200 / 90856657

mail: fusentast@fusentast.no

Holden, Jan N C

Vilhelm Bjerknes vei 74

5081 BERGEN

tlf: 97165986

mail: janhold@online.no

Hulaas, Marit Stubben

Kullebund

1890 RAKKESTAD

tlf: 69227116

mail: maritsdukketeater@hotmail.com

Halsvik, Terje

Daniel Walstads vei 8

0493 OSLO

tlf: 91163103

mail: halsvikterje@gmail.com

I

Isaksen, Else

Fjellgata 67 a

6007 ÅLESUND

tlf: 70126 01

mail: eo-isak@online.no

Ishoel, Marit Sofie

Rødskrubbveien 17

7340 OPPDAL

tlf: 97079848

mail: sofie.ishoel@gmail.com

Isaksen, Karoline

Vannspringdalen 5

6003 ÅLESUND

tlf: 95279224

mail: ekisakse@online.no

Iversen, Liv Kjersti

Kvalvåg 35

4100 JØRPELAND

tlf: 99393633

mail: info@skromlehjulet.com



J

Jacobsen, Miriam

Larviksgata 3

0468 OSLO

tlf: 98674382

mail: miriamjacobsen90@gmail.com

Jacobsen, Nina Meyer

Einarsgt.17

0575 OSLO

tlf: 45221098

mail: ninameyer.jacobsen@getmail.no

Johansen, Remi Hovda

Dahlsbergstien 22A

0170 OSLO

tlf: 98818795

mail: remi.johansen.hovda@gmail.com

Jerstad, Ellen

Olaus Fjørtofts vei 117 A

0982 OSLO

tlf: 96695157

mail: ellenjerstad@gmail.com

K

Kaam, Meggie van

Messelveien 45

4820 FROLAND

tlf: 90061857 / 37039412

mail: meggie@tromma.no

Kerokoski, Heta Hilda Amanda

Stensberggata 15 B H0101

0170 OSLO

tlf:  92677908

mail: heta.kerokoski@gmail.com

Kristensen, Knut Olav

Ekornveien 45

1430 ÅS

tlf: 91176036

mail: kristensen.knut@gmail.com  

Killi, Anita

Trollfilm A/S

2662 DOVRE

mail: post@trollfilm.no

KOMPANI 13

Østre Murallmenning 2

5012 BERGEN

tlf: 99604984

mail: teater@kompani13.no

Kaarstein, Steinar

Basbergveien 78

3114 TØNSBERG

tlf: 93037253

mail: steinar@effektmakeren.no


L

Langeland, Catherine

St.Halvards gt 1 C

0192 OSLO

tlf: 92051489

mail: langelandcath@gmail.com

Liavaag, Ingrid

Motzfeldsgate 26

0561 OSLO

tlf: 94541057

mail: ingrid.liava@gmail.com

Lullau, Jorunn

Sofie Formannsvei

40B 5037 BERGEN

tlf:  37044212

mail: jorunn.lullau@broadpark.no

Løset, Per Arne

Amalie Skrams vei 46

5036 BERGEN

tlf: 40041043

mail: fendelhorg@yahoo.no

Larsen, Elisabeth Helland

Kjelsåsveien 138 C

0491 OSLO

tlf: 90167711

mail: mail@boascenekunst.no

Lie, Eirik

Bjørnerabben 9

0383 OSLO

tlf. 90671817

mail: eiriklie@online.no

Lunden, Bodil

Storgaten 85

4877 GRIMSTAD

mail: blu@gktv.no

Lunde, Tone Hodne 

Adresseinfo tilbakeholdt etter ønske

Larssen, Grete

Nordstrandvn, 56

4076 VASSØY

tlf: 90610461

mail: grete.larssen@gmail.com

Larssen, Maria

Brattavegen 6

5450 SUNDE

tlf: 90065597

mail: marialarssen@gmail.com

Lilleengen, Camilla

Vindmøllegangen 1

4610 KRISTIANSAND S

tlf: 97180702

mail: camillalilleengen@yahoo.com

Lindbeck, Benedikte 

Landingsveien 25

0770 Oslo

tlf: 97035975

mail: fruplomme@gmail.com 

Lyhmann, Kristin 

Nesveien 234

1816 SKIPTVET

Lindgren, Tormod

tormod.lindgren@gmail.com

Rosenhoffgata 2c

0569 Oslo

tlf: 95418875

mail: tormod.lindgren@gmail.com

M

Magnum, Trond

Bergeveien 7G

2420 TRYSIL

tlf: 62456185

mail: abrakadabra@online.no

Melberg, Jorunn

Liang 12

4018 STAVANGER

mail: jorunn.melberg@uis.no

Myklebust, Anna Katharina

Jeppeveien 1

5538 HAUGESUND

Mæland, Ingrid Lea

Sørflåtveien 80

4018 STAVANGER

tlf: 99386560

mail: ilmaeland@gmail.com

Markussen, Jack

J.M. Johansensvei 103

8340 STAMSUND

tlf: 915 700 55

mail: post@dukkenikkerne.no

Mooy, Nelleke

4741 BYGGLANDSFJORD

tlf: 37934204

Maanum, Kirsti

Nøkleblommen 17

2600 LILLEHAMMER

tlf: 61257810

mail: kirsti.maanum@yahoo.no

Matheussen, Kjell

Lillestrømvn.873

1912 ENEBAKK

tlf: 64926202

mail: k-matheu@frisurf.no

Martens, Silje

Stenersbakken 2

1550 HØLEN

tlf: 958 777 95

mail: silje.martens@gmail.com

Moritsgard, Tor Andre

Geitmyrsveien 27

0171OSLO

tlf: 91785877

mai: tamorits@hotmail.com

Møller, Vibecke

Hordaveien 7

4020 STAVANGER

tlf: 91758188

mail: vibecke.moller@skole.rogfk.no

Morstad, Jørn

St.Olavs gt. 13

0165 OSLO

tlf: 91860278

mail: jo-morst@online.no

Morrissey, Sean Anthony

Rørhts vei

0165 OSLO

tlf: 91860278

mail: seanieman0657@gmail.com

Mortensen, Anne

Solbakken 8

3530 RØYSE

tlf: 932 13 530

mail: mortensenmek@gmail.com

McKinnon, Lise

Solbakksvingen 14E

5038 BERGEN

Tlf: 55951668

Mykle, Bjørg

Danmarksgt. 20

0657 OSLO

Minkacz, Dominika

J.L. Mowinckelsvei 27

5145 Fyllingsdalen

tlf: 94496882

mail: dominika.minkacz@gmail.com

Mørland, Håkon

Ruseløkkveien 60 k

0251 OSLO

tlf: 45402406

mail: haakonmorland@hotmail.com

N

Noreger, Kari

Toveien 73

1450 NESODDEN

tlf: 66319434

Nygaard, Annie Dahr

Monolitveien 12

0375 OSLO

tlf: 47068835

mail: annie.nygaard@hotmail.com

Nyhuus, Frode

Vardeveien 1

3470 Slemmestad

tlf: 95163250

mail: frode@frodenyhuus.no

Næsheim, Torill

Oppsaltoppen 10C

0687 OSLO

tlf: 95703610

mail: tnasheim@online.no

Norsk Teaterråd

www.teater.no

Postboks 1129 Sentrum

0104 OSLO

tlf: 24 14 11 00

mail: norsk.teaterrad@teater.no

Norsk Skuespillerforbund

www.skuespillerforbund.no

Welhavensgt. 3

0166 OSLO

tlf: 22 41 18 74

mail: nsf@skuespillerforbund.no





O

Oftedal, Kristin Helena

Rådyrvn. 2

1450 NESODDTANGEN

tlf: 90878294

mail: hele-oft@online.no

Ottesen, Aasa

T. Strømbergsvei 8A

1263 OSLO

tlf: 22612607

Opstad, Peder

Eugen Hanssens gate 2 B

0455 OSLO

tlf: 92828440

mail:peder@grimsborken.no

Oslo Nye Teater

www.oslonye.no

Rosenkrantzgt.10

0159 OSLO

tlf: 22348680







P

Panhoff, Trygve

Filipsgt.4

0655 OSLO

tlf: 98405650

mail: post@arjunadukketeater.no

Pettersen, Kari Fjeld

Sømveien 6

0493 OSLO

tlf: 22225695 / 93808821

mail: helgpet@online.no

Paalgard, Suzanne  

Trondheimsveien 5B

0560 OSLO

tlf. 92433019

mail: suzpaal@gmail.com

Presthus, Stian

Klostergata 4

0656 OSLO

tlf: 97157476

mail: stian@presthus.com

Pendry, Kate

Bøgata 12

0655 Oslo

tlf: 95940698

mail: katependry@gmail.com



Q
R

Reistad, Helge

Kjelsåsv.84C

0492 OSLO

tlf: 22229557

mail: helge.reistad@me.com

Rohdin, Eva

Vardeveien 1

3470 SLEMMESTAD

tlf: 97625441

mail: evagurirohdin@gmail.com

Robsrud, Geir 

Kirkeveien 124

1344 HASLUM

tlf: 93810532

mail: grobsrud@hotmail.com  

Roksand, Tone 

Klosterheimvn.4

0666 OSLO

tlf: 21926099

mail: tone.roksand@getmail.no

Riksteatret 

www.riksteatret.no

Gullhaug Torg 2

0484 OSLO

tlf: 24144200

mail: post@riksteatret.no

Ruud, Anna Lisa 

Olaf Bullsvei 58

0765 OSLO

tlf: 21947788 / 98105264

mail: annalisaruud@hotmail.com




S

Sawicka, Ilona

Vogtsgate 28

0474 OSLO

tlf: 90563916

mail: ilonasawicka@gmail.com

Solheim, Monika

Tertnesåsen 33

5113 TERTNES

tlf: 92821057

mail: monikasolheim@hotmail.com  

Stenmark, Randi

Stokkanvegen 2

7500 STJØRDAL

tlf: 91127882 / 73533018

mail: randi.h.stenmark@gmail.com

Suhonen, Tiina

Rørhrtsvei 35 B

1181 OSLO

tlf: 40226897

mail: tiina.suhonen.10@gmail.com

Schou, Agnes

Bleikerfaret 84

1387 ASKER

tlf: 92887170

mail: amschou@frisurf.no

Solli, Karstein

Kongens gt. 16

0153 OSLO

tlf: 90595459

mail: karstein@karstein.no

Stoesen, Tine Christine  

Kirkevn.67 B

0364 OSLO

tlf: 22603826

mail: chr.stoesen@live.no

Synnevåg, Tuva 

Moveien 24 B

3145 TJØME

tlf: 98442309

mail: tubabaluba@gmail.com

Seljenes, Lilliane

Dynekilgata 19d

0569 OSLO

tlf: 48239707

mail: lillianeseljenes@hotmail.com

Soltani, Hela

Adresseinfo tilbakeholdt etter ønske

Storaker, Ragnhild

Gamle Maridalsveien 134

0890 OSLO

tlf: 45451160

mail: rastora@online.no

Sætre, Siri

Skarskroken 6

0890 OSLO

tlf: 91856046

mail: siisetre@hotmail.com

Skinnemoen, Siw Elena

Vikveien 22

3050 MJØNDALEN

tlf: 97621922

mail: siwskinn@online.no

Stautland, Karin

Nansens vei 24

5063 BERGEN

tlf: 99025406

mail: kstaut@broadpark.no

Stray, Anne

Uranienborg terrasse 8

0351 OSLO

tlf: 92821575

mail: anne@annesdukketeater.no

Sørvig, Ragnhild

Buskogen 28

1675 KRÅKERØY

tlf: 97015929

mail: utterjan@hotmail.no

Skogstad, Randi Nilssen

Kveldrovn.15

9000 TROMSØ

tlf: 77683492

Steffensen, Kirsten Jæger    

Granveien 7

4250 KOPERVIK

tlf: 52851593

mail: hansis@online.no  

Strøm, Katrine Marie

Moholt Allè 13

7050 TRONDHEIM

tlf: 91189795

mail: katrine@katma.no 

Stueng, Torgeir 

Valhallveien 39

0196 OSLO

tlf: 93018009

mail: torgeir@stueng.no

Solheim, Torgny

Valhallagt. 26

4632 KRISTIANSAND

tlf: 90733470

Steinsvik, Brit

Nobelsgt. 22 A

0268 OSLO

tlf: 22449955 /47804273

mail: brits@online.no

web: http://home.online.no/~brits/

Sandvik, Daniel

Kirkerudbakken 10

1831 ASKIM

tlf: 92291612

mail: nissepotter@gmail.com

Solheim, Torgny

Valhallagt. 26

4632 KRISTIANSAND

tlf: 90733470

Steinsvik, Brit

Nobelsgt. 22 A

0268 OSLO

tlf: 22449955 /47804273

mail: brits@online.no

web: http://home.online.no/~brits/

Sandvik, Daniel

Kirkerudbakken 10

1831 ASKIM

tlf: 92291612

mail: nissepotter@gmail.com

T

Thorbjørnsen, Thorbjørn

Fregattveien 13

5500 HAUGESUND

tlf: 97628649

mail: thliv@online.no 

Tusj, Torunn

Rabbeveien 13

0580 OSLO

tlf: 90779727

mail: ttusj@getmail.no

Tullio, Francesca

Holmboes gate 6a

0357 OSLO

tlf: 97527255

mail: mad.fashion@yahoo.it





U

Udo, Annika

Postboks 9000 Rosenborg

7014 TRONDHEIM

tlf: 94404260

mail: teatervisuell@netcom.no  

Underland, Niels Peter

Stensberggata 17 A

0170 OSLO

tlf: 40469014

mail: NielsPeter.Underland@hioa.no






V

Vestergaard, Ole

Eventyrvegen 4

7056 RANHEIM

tlf: 92624462

mail: ole.vestergaard2@gmail.com




W

Wang, Ragnhild

Apalveien 32 A

0371 OSLO

tlf: 991 66 046

Wiig, Mona

Harbitzalleen 8

0275 OSLO

tlf: 91865011

mail: mowiig05@gmail.com

Waage, Kirjan

Kjelsåsveien 143 C

0491 OSLO

tlf: 99228638

mail: kirjan@wakkawakka.org

Werring, Giert 

Sleipnersvei 16B

4631 KRISTIANSAND

tlf: 90126594

mail: giert@dyreparken.no

Wasa, Schulstad Kari

Ullevålsveien 54

0454 OSLO

tlf: 94848255

mail: kswasa@hotmail.com

Wiulsrød, Knut 

Dopsgt. 6

0177 OSLO

tlf: 22115836

mail:k-wiuls@online.no


X
Y
Z

Zaitzow, Tatjana

Observatorie Terasse 7 C

0270 Oslo

tlf: 92808496

mail: tatjana.zaitzow@gmail.com  




Æ
Ø
Å

Aasen, Arnfinn

Kleftveien 17

2656 FOLLEBU

tlf: 61220160 / 45274545